2024 június 12 Szerda

9:00 — 13:30
Délelőtti előfutamok, reményfutamok és középfutamok
Női futamok: SUP technikai
Férfi futamok: SUP technikai
15:00 — 17:50
Délutáni előfutamok, reményfutamok és középfutamok
Női futamok: SUP sprint
Férfi futamok: SUP sprint

2024 június 13 Csütörtök

8:30 — 12:40
Délelőtti előfutamok
Női futamok: K4 500m; K1 1000m; C1 200m; K1 200m; K2 1000m; K1 500m
Férfi futamok: K4 500m; K1 1000m; C1 1000m; C1 200m; K1 200m; K2 1000m; K2 200m; VL3 200m; C1 500m; K1 500m
15.00 — 18:55
Délutáni előfutamok, döntők és eredményhirdetések
Női futamok: K2 500m; KL2 200m
Férfi futamok: C2 500m; K2 500; KL2 200m; KL3 200m

Női döntő: SUP hosszútáv
Férfi döntő: SUP hosszútáv

2024 június 14 Péntek

8:30 — 11:55
Délelőtti középfutamok
Női futamok: K4 500m; K1 1000m; C1 200m; K1 200m; K1 500m; KL3 200m; K2 500m
Férfi futamok: K4 500m; K1 1000m; C1 1000m; VL3 200m; K1 200m; C1 200m; K2 1000m; C1 500m; K1 500m; KL2 200m; KL3 200m; K2 200m; C2 500m; K2 500m
14:03 — 17:46
Délutáni döntök (A, B) és eredményhirdetések
Női döntő (B): SUP sprint
Férfi döntők (B): SUP sprint; K1 500m

Női döntők: K1 1000m; C1 500m; SUP sprint; VL3 200m; K1 200m
Férfi döntők: K2 1000m; C2 1000m; K1 500m; SUP sprint; KL3 200m; C1 200m; K2 200m
14:38 — 17:46
TV ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

2024 június 15 Szombat

9:38 — 12:54
Délelőtti döntők (A, B) és eredményhirdetések
Női döntők: VL2 200m; VL1 200m
Férfi döntők: VL3 200m

Női döntő (B): K1 500m
Férfi döntők (B): C1 500; K2 500m

Női döntők: K1 500m; KL3 200m; C2 500m; K4 500m
Férfi döntők: K2 500m; C1 1000m; KL1 200m

SUP felfújható deszka kategória döntő 5km
9:38 — 10:16
TV ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
11:08 — 12.54
TV ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
14:18 — 17:50
Délutáni döntők (A, B) és eredményhirdetések
Női döntő (B): SUP technikai
Férfi döntő (B): SUP technikai

Női döntők: SUP technikai; K2 1000m; K2 200m; C2 200m
Férfi döntők: SUP technikai; K4 1000m; C1 500m; K1 200m; C2 200m
15:08 — 17.50
TV ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

2024 június 16 Vasárnap

9:38 — 12:53
Délelőtti döntők (A, B) és eredményhirdetések
Női döntő: KL1 200m
Férfi döntők: KL2 200m; VL1 200m

Női döntő (B): K2 500m
Férfi döntők (B): K1 1000m

Női döntők: K2 500m; KL2 200m; C1 200m
Férfi döntők: K1 1000m; C2 500m; VL2 200m; K4 500

Kölyökfutam
9:38 — 10:16
TV ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
11:08 — 12:53
TV ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
14:38 — 17:05
Délutáni döntők és eredményhirdetések
Női döntők: C1 5000m; K1 5000m
Férfi döntők: C1 5000m; K1 5000m
14:38 — 17:05
TV ÉLŐ KÖZVETÍTÉS